Anasayfa > Etiket Arşivi: 2d minecraft oyna

Etiket Arşivi: 2d minecraft oyna

Mineblocks 1.22.6 – Flash tabanlı Minecraft’ın yeni sürümü!

mineblocks-minecraftoyna-org

Mineblocks’un yeni sürümü duyuruldu, yeni gelen özellikler şöyle: Kurtlar ve Köpekler eklend. Daha fazla item taşıyabilirsiniz İskeletler eklendi, kemikler eklendi, Mantar biom’u eklendi, Chest’lerden Kakao bulabileceksiniz, Kurabiye yapabilirsiniz, Göllerde, denizlerde iyileştirmeler yapıldı, 7 yeni yün rengi, Mob’ların davranışları geliştirildi.   Devamını Oku »

2D MineCraft Oyna

Minecraft2doyna

2D MineCraft, Merhaba Değerli Arkadaşlar 2 Boyutlu MineCraft Oyunu Yani 2D MineCraft Oyununu MineCraft Oynayanlar Bilirler. 2D MineCraft Oyunu ZanzLanz Tarafından Yapılmıştır. 2D MineCraft Oyununda Yapmanız Gereken “T” Listesindeki Görevleri Bir Bir Yapmaktır. Oyunda Adamımızı Hareket Ettirebilmek için Yön Tuşlarını Kullanabilirsiniz. Devamını Oku »

3D Minecraft Oyna

minecraft

3d Minecraft oyna Minecraft Dünyada Birçok İnsanın Favori Oyunu Olmuş Ve Online Minecraft Oyunu Son Dönemde Çok İnsan’ı Mutlu Etmiş Bu oyunu nasıl oynarız 3d minecraft oynamak için neler yapmalıyız? Oyunda id şifre ile giriyoruz oyun içerisinde küp şeklindeki taşları, odunları kırarak ev inşası yapmak için depomuzda biriktiriyoruz ve biriktirdigimiz itemler ile evler, köyler, binalar hatta deniz içerisinde gemiler inşaa ... Devamını Oku »