Anasayfa > Etiket Arşivi: minecraft 3d oyna

Etiket Arşivi: minecraft 3d oyna

Minecraft Klone! Gerçeğine en yakın minecraft oyunu! Minecraft Oyna

3d minecraft

Genç oyuncuların çok sevdiği ve hayran kitlesi gittikçe artan minecraft’ın çok yakın bir kopyası olan bu oyunu web sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz. Oyunun çalışması için Unity Player bilgisayarınızda yüklü olmalıdır. Çalışırken sizden izin isteyecektir. Play tuşuna basın ve etraftaki blokları toplayın, sağ tuşa basarak blokları yerleştirebilir, 1,2,3,4 tuşlarıyla farklı bloklar kullanabilirsiniz. Boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz. E tuşuna basarak yanınızda taşıdığınız blokları ... Devamını Oku »

Minecraft Oyna – Minecraft Block Story

Block-Story-NPCs[1]

Minecraft Block Story gerçekten başarılı bir minecraft klonu. Oldukça fazla, blokları kırmak için herhangi bir blok üzerinde tıklayın ve bırakmayın. Çevredeki hayvanları öldürerek, hayvanlardan çıkan item’leri alabilirsiniz, uçma modu burada da geçerli. Oyunumuzu deneyin. Oyun unity3d motoruyla yapıldığı için çalışmak için sizden izin isteyecektir, ekran üstünde şu an sarı bir bant görüyorsanız oradan oyunun çalışması için izin vermeniz gerekmektedir. Devamını Oku »

Minecraft Oyna, Minecraft Oyunu Oyna

Minecraft Oyna, Minecraft Oyunu Oyna

İster arkadaşlarınızla, isterseniz tek başınıza oynayabileceğiniz bir oyun minecraft, belli bir amacın olmaması ve oyunu sonsuz geliştirilebilir olması oyuncu kitlesinin hiç azalmamasını sağlıyor. Web sitemizden minecraft’ın farklı bir sürümü olan WorldCraft isimli oyunu oynayabilirsiniz.   Oyun içerisinde 3 farklı dünyadan birini seçiyorsunuz, bu aşamadan sonra özgürsünüz, normal minecraft gibi blokları kırmak için bir çok kez tıklamanıza gerek yok, tek tıklama ... Devamını Oku »

3D Minecraft Oyna

minecraft

3d Minecraft oyna Minecraft Dünyada Birçok İnsanın Favori Oyunu Olmuş Ve Online Minecraft Oyunu Son Dönemde Çok İnsan’ı Mutlu Etmiş Bu oyunu nasıl oynarız 3d minecraft oynamak için neler yapmalıyız? Oyunda id şifre ile giriyoruz oyun içerisinde küp şeklindeki taşları, odunları kırarak ev inşası yapmak için depomuzda biriktiriyoruz ve biriktirdigimiz itemler ile evler, köyler, binalar hatta deniz içerisinde gemiler inşaa ... Devamını Oku »