Anasayfa > Etiket Arşivi: MineCraft Online

Etiket Arşivi: MineCraft Online

Bedava Minecraft Oyna!

3d-minecraft-oyna-minecraft-oyna-org

Tüm oyuncuların çok sevdiği ve hayran kitlesi gittikçe artan minecraft’a en çok benzeyen bu oyunu web sitemiz üzerinden bedava oynayabilirsiniz. Oyunun çalışması için Unity Player bilgisayarınızda yüklü olmalıdır. Unity oyun motoru çalışırken sizden izin isteyecektir. Play tuşuna basın ve etraftaki blokları toplayın, sağ tuşa basarak blokları yerleştirebilir, 1,2,3,4 tuşlarıyla farklı bloklar kullanabilirsiniz. Boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz. E tuşuna basarak yanınızda ... Devamını Oku »

MineCraft Online Oyna

FT

Merhaba, DeğerLi MineCraft Online Oyna’mak İsteyen Kullanıcılar, MineCraft Oyna’mak İsteyen Bir Çok Kişi Var Bende Bunu Düşünerek Sizler İçin 3 BoyutLu Bir Oyun Yaratmaya Çalıştım. ve Ortaya Güzel Eğlenceli Bir 3 Boyutlu Oyun Çıktı Eminim MineCraft Oyna’rken Eğlenirsiniz. İyi Eğlenceler Dilerim.   value="swSaveEnabled='true' swVolume='true' swRestart='true' swPausePlay='true' swFastForward='true' swContextMenu='true' "> Devamını Oku »

MineCraft

MineCraft Oyunu İnternet Üzerinde Büyük Bir Online Oynanan Oyunlardan Birisi Mine Craft Ayrı Olarak Yabancı Kökenli Bir Kelime Mine Craft Türkçe Anlamda Şu Anlama Geliyor “Benim Zanaat’ım” Mine Craft Oyununun Tam İsmi Türkçe Olarak Bu Kelimeye Geliyor MineCraft İlk Olarak 16 Mayıs 2009 Tarihinde Halka Açık Olarak Yayılmıştır. MineCraft Oyununun 2 Adet Versiyonu Vardır Bunlardan Birisi “Classic mode” Diğeri İse ... Devamını Oku »