Anasayfa > Etiket Arşivi: minecraft oyna

Etiket Arşivi: minecraft oyna

Minecraft Oyna 3d Yeni Sürüm – 3 Ayrı Dünya!

back-mc

Minecraft’ın bu sürümünde yeni 3 adet dünya ile oyuna başlıyorsunuz, tabiki gerçek minecraft oynamadığınızı bilmenizi isteriz, e tuşuna basarak yerleştirebileceğiniz itemleri görebilirsiniz, yön tuşları ve mouse ile oyun içinde istediğiniz yerlere gidebilirsiniz. eğer gerçek minecraft oynamak istiyorsanız http://minecraftindir.club adresinden indirdikten sonra çoklu oyuncu bölümüne girerek mc.batihost.com adresine bağlanmanız yeterlidir.   Devamını Oku »

Minecraft Zombi İstilası – Minecraft Oyna

Minecraft-Zombi-Oyunu

Minecraft Zombi oyunu diğer oyunlara nazaran daha çok minecraft’ı andırıyor desek yalan söylemiş olmayız, oyuna başladığınızda sağ altta geriye doğru sayan bir sayaç göreceksiniz, bu zaman içerisinde size verilen malzemelerle savunmanızı inşa etmeniz gerekiyor, sonrasında zombiler savunmanızı yarıp sizi öldürmeye çalışacaklar.!! Devamını Oku »

Minecraft Tower Defense – Farklı bir minecraft oyunu

minecraftoyna-towerdefense

Evinizi saldırılardan koruyun. ilk aşamada kendinize bir yol çizip, etrafına minecraft öğelerinden oluşan saldırı makineleri koyarak, dalga dalga gelen düşmanları yok etmeye çalışın. Devamını Oku »

Minecraft Oyna, Minecraft Oyununu sitemizde Oyna

minecraftoyna.org

Bu Sefer size farklı bir minecraft macerası sunuyoruz, aslında oyunun amacı ormandaki hayaletlere yakalanmadan etraftaki kağıtları toplamak, kağıtları bulduğunuz da e tuşu ile alabilirsiniz F tuşu ile feneri yakıp söndürebilirsiniz. Oyunda müzikler önemli, etrafta gezerken bir şiddetli bir efekt gördüğünüz anda durun ve feneri söndürün, ekran karıncalanmaya devam ederse yandınız demektir, fakat karıncalanma azalırsa sizi farketmemişlerdir biraz bekledikten sonra yavaş ... Devamını Oku »

minecraft oyna 3d – Minecraft Oyna, Minecraft Oyunu Oyna

minecraft-2

Tüm oyuncuların çok sevdiği ve hayran kitlesi gittikçe artan minecraft’a en çok benzeyen bu oyunu web sitemiz üzerinden bedava oynayabilirsiniz. Oyunun çalışması için Unity Player bilgisayarınızda yüklü olmalıdır. Unity oyun motoru çalışırken sizden izin isteyecektir. Play tuşuna basın ve etraftaki blokları toplayın, sağ tuşa basarak blokları yerleştirebilir, 1,2,3,4 tuşlarıyla farklı bloklar kullanabilirsiniz. Boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz. E tuşuna basarak yanınızda ... Devamını Oku »

Minecraft Klone! Gerçeğine en yakın minecraft oyunu! Minecraft Oyna

3d minecraft

Genç oyuncuların çok sevdiği ve hayran kitlesi gittikçe artan minecraft’ın çok yakın bir kopyası olan bu oyunu web sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz. Oyunun çalışması için Unity Player bilgisayarınızda yüklü olmalıdır. Çalışırken sizden izin isteyecektir. Play tuşuna basın ve etraftaki blokları toplayın, sağ tuşa basarak blokları yerleştirebilir, 1,2,3,4 tuşlarıyla farklı bloklar kullanabilirsiniz. Boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz. E tuşuna basarak yanınızda taşıdığınız blokları ... Devamını Oku »

Minecraft Oyna – Minecraft Block Story

Block-Story-NPCs[1]

Minecraft Block Story gerçekten başarılı bir minecraft klonu. Oldukça fazla, blokları kırmak için herhangi bir blok üzerinde tıklayın ve bırakmayın. Çevredeki hayvanları öldürerek, hayvanlardan çıkan item’leri alabilirsiniz, uçma modu burada da geçerli. Oyunumuzu deneyin. Oyun unity3d motoruyla yapıldığı için çalışmak için sizden izin isteyecektir, ekran üstünde şu an sarı bir bant görüyorsanız oradan oyunun çalışması için izin vermeniz gerekmektedir. Devamını Oku »

3d Minecraft Zombi Saldırısı – Minecraft Oyna

minecraft zombi oyna, minecraft oyunu oyna, minecraft oyna

Minecraft’da blok kırmaktan sıkılıydanız heyecan burada 3d Zombi Blok tam sizin için yapılmış bir oyun, İster tek başınıza, ister arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz, Walking Dead hayranları için de alternatif olan oyunumuza başladığınızda elinizde bir adet silah ve ingiliz anahtarı ile başlıyorsunuz. Yakın planlarda mermi harcamanızı tavsiye etmiyoruz, ingiliz anahtarı iş görecektir, ayrıca fazla gürültü çıkarmayın, diğer zombileri uyandırmayın. Düşmanlar dalga dalga geliyor, ... Devamını Oku »

Minecraft Oyna, Minecraft Oyunu Oyna

Minecraft Oyna, Minecraft Oyunu Oyna

İster arkadaşlarınızla, isterseniz tek başınıza oynayabileceğiniz bir oyun minecraft, belli bir amacın olmaması ve oyunu sonsuz geliştirilebilir olması oyuncu kitlesinin hiç azalmamasını sağlıyor. Web sitemizden minecraft’ın farklı bir sürümü olan WorldCraft isimli oyunu oynayabilirsiniz.   Oyun içerisinde 3 farklı dünyadan birini seçiyorsunuz, bu aşamadan sonra özgürsünüz, normal minecraft gibi blokları kırmak için bir çok kez tıklamanıza gerek yok, tek tıklama ... Devamını Oku »