Anasayfa > Etiket Arşivi: MineCraft Oyunu Oyna

Etiket Arşivi: MineCraft Oyunu Oyna

Minecraft Oyna 3d Yeni Sürüm – 3 Ayrı Dünya!

back-mc

Minecraft’ın bu sürümünde yeni 3 adet dünya ile oyuna başlıyorsunuz, tabiki gerçek minecraft oynamadığınızı bilmenizi isteriz, e tuşuna basarak yerleştirebileceğiniz itemleri görebilirsiniz, yön tuşları ve mouse ile oyun içinde istediğiniz yerlere gidebilirsiniz. eğer gerçek minecraft oynamak istiyorsanız http://minecraftindir.club adresinden indirdikten sonra çoklu oyuncu bölümüne girerek mc.batihost.com adresine bağlanmanız yeterlidir.   Devamını Oku »

Minecraft Tower Defense – Farklı bir minecraft oyunu

minecraftoyna-towerdefense

Evinizi saldırılardan koruyun. ilk aşamada kendinize bir yol çizip, etrafına minecraft öğelerinden oluşan saldırı makineleri koyarak, dalga dalga gelen düşmanları yok etmeye çalışın. Devamını Oku »

minecraft oyna 3d – Minecraft Oyna, Minecraft Oyunu Oyna

minecraft-2

Tüm oyuncuların çok sevdiği ve hayran kitlesi gittikçe artan minecraft’a en çok benzeyen bu oyunu web sitemiz üzerinden bedava oynayabilirsiniz. Oyunun çalışması için Unity Player bilgisayarınızda yüklü olmalıdır. Unity oyun motoru çalışırken sizden izin isteyecektir. Play tuşuna basın ve etraftaki blokları toplayın, sağ tuşa basarak blokları yerleştirebilir, 1,2,3,4 tuşlarıyla farklı bloklar kullanabilirsiniz. Boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz. E tuşuna basarak yanınızda ... Devamını Oku »

Minecraft Klone! Gerçeğine en yakın minecraft oyunu! Minecraft Oyna

3d minecraft

Genç oyuncuların çok sevdiği ve hayran kitlesi gittikçe artan minecraft’ın çok yakın bir kopyası olan bu oyunu web sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz. Oyunun çalışması için Unity Player bilgisayarınızda yüklü olmalıdır. Çalışırken sizden izin isteyecektir. Play tuşuna basın ve etraftaki blokları toplayın, sağ tuşa basarak blokları yerleştirebilir, 1,2,3,4 tuşlarıyla farklı bloklar kullanabilirsiniz. Boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz. E tuşuna basarak yanınızda taşıdığınız blokları ... Devamını Oku »

Minecraft Oyna – Minecraft Block Story

Block-Story-NPCs[1]

Minecraft Block Story gerçekten başarılı bir minecraft klonu. Oldukça fazla, blokları kırmak için herhangi bir blok üzerinde tıklayın ve bırakmayın. Çevredeki hayvanları öldürerek, hayvanlardan çıkan item’leri alabilirsiniz, uçma modu burada da geçerli. Oyunumuzu deneyin. Oyun unity3d motoruyla yapıldığı için çalışmak için sizden izin isteyecektir, ekran üstünde şu an sarı bir bant görüyorsanız oradan oyunun çalışması için izin vermeniz gerekmektedir. Devamını Oku »

3d Minecraft Zombi Saldırısı – Minecraft Oyna

minecraft zombi oyna, minecraft oyunu oyna, minecraft oyna

Minecraft’da blok kırmaktan sıkılıydanız heyecan burada 3d Zombi Blok tam sizin için yapılmış bir oyun, İster tek başınıza, ister arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz, Walking Dead hayranları için de alternatif olan oyunumuza başladığınızda elinizde bir adet silah ve ingiliz anahtarı ile başlıyorsunuz. Yakın planlarda mermi harcamanızı tavsiye etmiyoruz, ingiliz anahtarı iş görecektir, ayrıca fazla gürültü çıkarmayın, diğer zombileri uyandırmayın. Düşmanlar dalga dalga geliyor, ... Devamını Oku »

Minecraft Oyna, Minecraft Oyunu Oyna

Minecraft Oyna, Minecraft Oyunu Oyna

İster arkadaşlarınızla, isterseniz tek başınıza oynayabileceğiniz bir oyun minecraft, belli bir amacın olmaması ve oyunu sonsuz geliştirilebilir olması oyuncu kitlesinin hiç azalmamasını sağlıyor. Web sitemizden minecraft’ın farklı bir sürümü olan WorldCraft isimli oyunu oynayabilirsiniz.   Oyun içerisinde 3 farklı dünyadan birini seçiyorsunuz, bu aşamadan sonra özgürsünüz, normal minecraft gibi blokları kırmak için bir çok kez tıklamanıza gerek yok, tek tıklama ... Devamını Oku »

MineCraft Oyunu Severleri

FT

Merhaba, Değerli MineCraft Oyunu Severleri, MineCraft Hayali Bir Real Bir Dünyanın Siz Değerli Kullanıcılarımızla Birlikte Buluşup Onların Hayallerini Kullanarak Oluşturduğu Bir Dünya Modeli Olarak  Biliniyor. Ve MineCraft Oyunu Türkiye Genelinde En Çok Oynanan Çocuk Oyunlarından Biri Haline Gelmeyi Başardı. MineCraft’da Bir Sürü Yaratık, Map, Ev Mödeli, Skin, Özel Hayali Yapılmış Şeyler Mevcut Hayal Ettiğiniz Bu Dünyayı Mine —————- Minecraft oyunu ... Devamını Oku »