Anasayfa > Etiket Arşivi: silah oyunu

Etiket Arşivi: silah oyunu

Polis Kızlarıyla Silahçılık Oyna

sivil-polis1

Polis Kızlarıyla Silahçılık Oyna trafik yönlendir oyunu çubukla birlikte oyun yükleniyor. Oyun yüklenip menü açıldıktan sonra play yazısına tıklıyoruz, haritamizi seçiyoruz ve tekrar play yazısına tıklayarak oyuna başlıyoruz. Mouse ile oynayacağız, amacımız kaza olmadan arabaları karşıdan karşıya geçirmek, Trafik lambasını kontrol ediyoruz. Oldukça zor bir iş arkadaşlar. Trafik canavarı olmayın sakın. Mouse sol tık ile ışıkları değiştireceğiz, arabaların birbirine çarpıp ... Devamını Oku »

Polis Oyunları oyna silahlı

130918_polis.hmedium

Polis Oyunları oyna silahlı toma polis panzeri sürme ve ateş etme oyunu zorlu bir macera daha sizleri bekliyor. Oyunda toplam olarak 24 bölüm vardır. Bununla birlikte toplam olarak 5 tane de araç bulunmaktadır. Başlangıçta size verilen araç ile görevleri başarılı bir şekilde bitirmeniz durumunda yeni bölüm ve araçlar kullanımınıza açılacaktır. Oyunda size verilen görev arazi aracınız ile verilen yükleri veya ... Devamını Oku »

Asker Oyunu Oyna Silahları Sen Sık

250320132304051744361

Asker Oyunu Oyna Silahları Sen Sık hem bol levelli hem de gerçek bir uygulama asker arabası park etme oyunu… “Tank kullanmak öyle kolay bir iş değildir ama ben yaparım” diyorsanız bu oyun tam size göre. “start” butonu ile oyuna giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkacak olan ve üzerinde “target point” yazan alanlar park etmeniz gereken hedef noktalarını göstermektedir. Süre kısıtı olmayan ... Devamını Oku »