Anasayfa > 3D MineCraft Oyna > Minecraft Savaşı Oyunu – Mine in WAR

Minecraft Savaşı Oyunu – Mine in WAR

Herkesin bildigi gibi Türkiye’de en çok oynanmakta olan oyunlar arasında yer alan Minecraft sınırsız olanaklar olan ortamı nedeniyle bizleri oyunu her oynadığımızda farklı farklı heyecanlar yaşattırmaktadır.

Oyun kendi içerisinde mümkün kıldığı sınırsız olanaklar ile neredeyse dünya çapında bir numara oldu ve bir numara olmaya devam ediyor.

Aynı zamanda oyunu arkadaşlarınızla ev ortamında, internet üzerinden oynayabilirsiniz.

Minecraft oyna ekibi olarak size sadece minecraft konusunda en iyi oyunları seçmekte ve yayınlamaktayız. Farklı konular içeren Minecraft oyunları sadece bu sitede bulabileceğinizi sizde biliyorsunuz ;)

Sitemize yeni eklediğimiz Minecraft Savaş oyununda evinizi zombilere karşı koruyorsunuz, Zombiler birden bire veya bir süre beklediktens onra gelmeye başlıyorlar, Silahlarınızı doğru zamanda ve en iyi şekilde kullanmalısınız. Böylece daha çok puan kazanabilirsiniz.

54 Toplam 1 Bugün

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>